Oferta pracy

Koordynator Szkoleń w Akademii PwC

PwCO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie kalendarza szkoleń dla klientów,

  • organizacja szkoleń otwartych i zamkniętych z różnej tematyki,

  • dbanie o prawidłowy przebieg szkolenia, reagowanie na bieżące potrzeby uczestników szkoleń i trenera,

  • współpraca z trenerami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz dostawcami,

  • przygotowanie materiałów szkoleniowych, sporządzanie podsumowań ankiet ewaluacyjnych,

  • wystawianie i rozliczanie faktur oraz wydatków,

  • przygotowywanie i edytowanie dokumentów,

  • hostowanie szkoleń prowadzonych online,

  • kontakt z klientami,

  • inne bieżące sprawy administracyjne.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań,

  • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji,

  • dobra znajomość języka angielskiego oraz obsługi pakietu MS Office,

  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,

  • proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań,

  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • otwartość, samodzielność, inicjatywa,

  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • bogata oferta szkoleń

  • multikafeteria

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.