Oferta pracy

Koordynator Szkoleń

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:
Koordynator SzkoleńNumer ref.: KS/1/21

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • dokonywanie analiz potrzeb szkoleniowych w firmie w obszarze operacji
  • samodzielne opracowywanie i wdrażanie programów szkoleniowych
  • opracowywanie oraz organizacja programów szkoleniowych i koordynacja szkoleń dedykowanych dla pracowników operacyjnych
  • tworzenie harmonogramów szkoleń i prowadzenie szkoleń
  • planowanie, monitorowanie i przegląd działań szkoleniowych i rozwojowych prowadzonych przez członków podległego zespołu
  • opracowywanie budżetu dotyczącego szkoleń, planowanie i kontrola wydatków
  • przygotowywanie raportów dotyczących realizacji planowanych i zrealizowanych szkoleń
  • stałe poszerzanie swojej wiedzy
  • zapewnienie przeszkolenia w danym zakresie wszystkim wymaganym pracownikom
  • współpraca z Managerami przy tworzeniu zapotrzebowania na nowe szkolenia wg analizy potrzeb
  • prowadzenie bazy przeszkolonych pracowników
  • kompleksowe zarządzanie zespołem szkoleń

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • szkolenia i praca z ludźmi to Twoja pasja i obszar, w którym chcesz się rozwijać
  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • posiadasz wiedzę oraz doświadczenie w tworzeniu oraz wdrażaniu programów szkoleniowych
  • posiadasz doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń dla dużych grup uczestników
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem (zespołem szkoleniowym będzie dodatkowym atutem)
  • posiadasz umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne
  • znasz angielski min. poziom B2
  • znasz narzędzia MS Office (Excel, PP)
  • jesteś gotowy/a do podróży służbowych

Mamy dla Ciebie:

  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Wsparcie przełożonego na każdym etapie podróży z DHL
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Pracę w kulturze informacji zwrotnej
  • Unikalny program doceniania pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSportbilety do kin i teatrów)
  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-158) przy ul. Wirażowej 37, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.). Zostałem poinformowany, iż: Administratorem danych osobowych przekazanych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych jest DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-158) przy ulicy Wirażowej 37. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne