Oferta pracy

Koordynator szkoleń

USG TRENER SP Z O OO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja szkoleń dla branży medycznej – od rezerwacji cateringu po weryfikację należności

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • koordynacja weekendowych kursów

  • utrzymywanie stałego kontaktu z uczestnikami, wykładowcami i podwykonawcami

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi klientów

Nasze wymagania

  • jesteś samodzielny/a, zdyscyplinowany/a i zorganizowany/a

  • potrafisz działać i podejmować decyzje pod presją czasu

  • rozmowy biznesowe i budowanie relacji z klientem to twoja mocna strona

  • masz swobodę wypowiedzi i umiejętności sprzedażowe

  • masz doświadczenie w organizacji szkoleń, warsztatów, konferencji lub innych wydarzeń

  • praca w wybrane weekendy i wyjazdy służbowe nie stanowi dla ciebie problemu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat

  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w weekendy

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • kartę sportową

  • pracę w młodym i zgranym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy