Oferta pracy

Koordynator Szkoleń Wdrożeniowych – sieć sprzedaży

Media ExpertO firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie pracowników sklepów Mediaexpert do samodzielnej pracy w organizacji

  • prowadzenie adaptacji nowych pracowników

  • prowadzenie treningów On The Job z pracownikami sklepu

  • orowadzenie szkoleń rozwojowych z pracownikami sklepu

  • rozwijanie umiejętności sprzedażowych pracowników oraz bieżące udzielanie informacji zwrotnej

  • tworzenie materiałów szkoleniowych oraz stałe polepszanie stosowanych narzędzi

  • przygotowanie sklepów Media Expert zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz standardami VM

  • delegowanie oraz rozliczanie zadań osobom szkolonym

  • dbałość o wizerunek sieci Media Expert

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów sprzedażowych

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • minimum roczne doświadczenie w branży RTV AGD

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji

  • umiejętne i zrozumiałe przekazywanie informacji podczas szkolenia

  • wiedza i umiejętność z zakresu Standardów Obsługi Klienta

  • samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy

  • dyspozycyjność i gotowość do długich i częstych wyjazdów służbowych (średni pobyt to 3 tygodnie w miesiącu)

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z umową na pełny etat i pensją na czas

  • szkolenie wdrażające w pełnione obowiązki

  • możliwość rozwoju osobistego w firmie będącej liderem branży AGD RTV

  • możliwość odwiedzenia ciekawych zakątków Polski

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • zadaniowy czas pracy

  • narzędzia pracy (notebook,smartfon)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy