Koordynator Szkoleń Wdrożeniowych Sieci Sprzedaży – Punkt Obsługi Klienta

Media ExpertO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

ZAPRASZAMY DO NAS

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Koordynatora Szkoleń Wdrożeniowych
Sieci Sprzedaży – Punkt Obsługi Klienta

miejsce pracy: cała Polska

Jeśli znajdziesz pracę, która daje ci możliwość wykazania się wrodzonymi talentami, to w ciągu dwóch lat poczynisz większe postępy niż na innej posadzie przez dziesięć lat. Na szczęście już nie musisz szukać. Po prostu zostań naszym koordynatorem.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas
  • system premiowy
  • szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • wsparcie i opiekę Fundacji MediaExpert „Włącz się”
  • niezbędne narzędzia pracy (notebook,smartfon)

Twoje zadania:

  • wspieranie sklepów w codziennych zarządzaniu , szkolenie i onboarding nowych pracowników elektromarketów

Od Ciebie oczekujemy:

  • biegłej znajomości i umiejętności sprzedaży
  • znajomości procesów handlowych
  • znajomości branży AGD/RTV
  • doświadczenia w pracy związanego z obsługą klienta (punkt obsługi klienta)
  • umiejętnego i zrozumiałego przekazywania informacji podczas onboardingu
  • dyspozycyjności i gotowości do długich i częstych wyjazdów służbowych (średnio 2-3 tygodnie w miesiącu)
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem – mile widziane
  • czynnego prawa jazdy

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected]Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy