Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Szlaku Piastowskiego

Klaster Turystyczny „Szlak Piastowski w Wielkopolsce”

  • Gniezno

    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z jednostkami samorządu terytorialnego, innymi członkami stowarzyszenia oraz obiektami szlaku,

  • kierowanie pracą biura stowarzyszenia, w tym przygotowywanie niezbędnych dokumentów na posiedzenia władz stowarzyszenia,

  • przygotowywanie dokumentacji w zakresie pozyskiwania zewnętrznych środków na realizację zadań stowarzyszenia oraz sprawozdań z realizacji tych zadań,

  • koordynacja imprez i eventów organizowanych przez stowarzyszenie, w tym m.in. corocznego święta szlaku,

  • koordynacja działań w zakresie oferty Szlaku Piastowskiego dla turystów, w tym przede wszystkim pakietów turystycznych,

  • koordynowanie kalendarza imprez turystyczno – kulturalnych na szlaku,

  • obsługa portali turystycznych poświęconych Szlakowi Piastowskiemu oraz zarządzanie profilem szlaku w mediach społecznościowych,

  • organizacja i obsługa stoisk promocyjnych,

  • przygotowywanie turystycznych treści promocyjnych do wydawnictw drukowanych, mediów oraz do publikacji w Internecie,

  • reprezentowanie interesów stowarzyszenia zgodnie ze statutem i udzielonymi pełnomocnictwami.

Nasze wymagania

  • umiejętności interpersonalne: samoorganizacja pracy, sumienność i skrupulatność, zadaniowe podejście do realizowanych obowiązków, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, zdolności komunikacyjne, wysoki poziom kultury osobistej, umiejętność wystąpień publicznych,

  • znajomość zagadnień turystyki w regionie, ze szczególnym uwzględnieniem Szlaku Piastowskiego,

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w zakresie promocji oraz redagowaniu treści promocyjnych oraz turystycznych

  • biegła znajomość oprogramowania biurowego (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, prezentacje ) i systemów zarządzania treścią (CMS),

  • znajomość zagadnień z zakresu mediów społecznościowych,

  • prawo jazdy mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych mile widziana.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w obszarze zarządzania szlakiem kulturowym,

  • samodzielność w działaniu,

  • możliwość doszkalania się,

  • szansę na osobiste sukcesy.

Klaster Turystyczny „Szlak Piastowski w Wielkopolsce” to stowarzyszenie powołane w 2016 roku, którego podwaliną była umowa między jednostkami samorządu terytorialnego (powiatami, miastami i gminami) z terenu Wielkopolski, będącymi dzisiaj podmiotami finansującymi jego działalność.

Głównym celem klastra jest koordynacja Szlaku Piastowskiego na terenie województwa wielkopolskiego, kreowanie jego atrakcyjnego wizerunku oraz zwiększenie liczby turystów odwiedzających szlak.

Informacje na temat Szlaku Piastowskiego znajdują się na stronie www.szlakpiastowski.pl

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

Jeśli nie jest Ci obca branża turystyczna, lubisz i znasz atrakcje turystyczne regionu, a ponadto jesteś osobą z pasją, kreatywną, zaangażowaną i łatwo nawiązującą kontakty oraz samodzielną w działaniu, to być może jest to propozycja dla Ciebie. Zapraszamy do udziału w konkursie na stanowisko koordynator Szlaku Piastowskiego.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys

  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

  • oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się on do niewykonywania zajęć tożsamych, pozostających w sprzeczności lub związanych z zajęciami, które będzie wykonywał w ramach obowiązków służbowych, wywołujących uzasadnione podejrzenie o stronniczość lub interesowność