Koordynator Techniczno-Handlowy - Koordynator Projektów

MolttonO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie szczegółów technicznych dot. produkcji chemicznej z Klientami firmy
  • Badanie i analizowanie potrzeb Klientów
  • Pośredniczenie w kontaktach pomiędzy Klientami, a działami produkcji i R&D
  • Koordynacja procesu uruchamiania produkcji kontraktowej w branży chemicznej
  • Budowanie z klientami długotrwałych i partnerskich relacji
  • Kompleksowa obsługa posprzedażowa Klientów
  • Wsparcie w obszarze działań handlowych
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy