Koordynator Techniczny ds. Kontraktów Flotowych

Goodyear Polska Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientami bezpośrednimi (flota, serwis) poprzez działania techniczne wspierające prawidłową eksploatację ogumienia ciężarowego,

  • Regularne wizyty na bazach flot transportowych,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,

  • Wdrażanie konceptu pełnego wykorzystania potencjału ogumienia ciężarowego,

  • Praca z programami i narzędziami technicznymi do monitorowania eksploatacji ogumienia oraz inspekcje ogumienia u klienta ostatecznego - sporządzanie raportów z przeprowadzonych Inspekcji,

  • Weryfikacja karkasów do usługi bieżnikowania,

  • Regularne kontrole przebiegu pojazdów w kontraktach flotowych,

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie, preferowane kierunki techniczne,

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub technicznej,

  • Umiejętności handlowe oraz interpersonalne,

  • Przestrzeganie zasad etyki zawodowej,

  • Umiejętność myślenia analitycznego oraz technicznego,

  • Ambicja, orientacja na cel i gotowość do podejmowania wyzwań,

  • Dyspozycyjność (również w weekendy), rzetelność i zaangażowanie w pracę,

  • Samodyscyplina oraz umiejętność efektywnego planowania czasu pracy,

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego,

  • Znajomość obsługi komputera z naciskiem na Microsoft Office,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Profesjonalne narzędzia pracy,

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu.

Opis stanowiska:

Kompleksowe wsparcie flot transportowych oraz serwisów oponiarskich w obsłudze technicznej kontraktów flotowych. Reprezentowanie firmy w zakresie promowania innowacyjnych rozwiązań flotowych oraz praca z ostatecznym użytkownikiem produktu poprzez działania techniczne.

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Firma zatrudnia 72 000 osób i wytwarza swoje produkty w 57 zakładach zlokalizowanych w 23 krajach na świecie. Posiada dwa Centra Innowacji w Akron (Stany Zjednoczone) i Colmar-Berg (Luksemburg), które dostarczają najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie produktów i usług, będących wyznacznikiem standardów i technologii w przemyśle. Więcej informacji na temat Goodyear i produktów firmy znajduje się na stronie https://news.goodyear.eu/pl-pl/.

Przewiń do profilu firmy