Oferta pracy

Specjalista techniczny ds. instalacji niskoprądowych

Signal Group sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • 28 Czerwca 1956 r. 406, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

28 Czerwca 1956 r. 406

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie pomocy zdalnej dla Klientów oraz Techników Serwisu

  • analizowanie zgłoszeń serwisowych i przygotowanie planów naprawczych

  • udzielanie wsparcia technicznego w zakresie konfiguracji, programowania, uruchamiania wdrażanych systemów

  • obsługa zleceń krytycznych - dyżury popołudniowe - raz na 3 tygodnie (16:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty) - odbywane w domu i podejmowanie reakcji tylko na akcje krytyczne

Nasze wymagania

  • znajomość systemów SSWiN

  • znajomość systemów CCTV

  • wiedza z zakresu sieci LAN

  • znajomość programów do obsługi central alarmowych w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę (titan, ATS8550, ATS8500)

Mile widziane

  • znajomość systemów kontroli dostępu

  • znajomość systemów nagłośnienia

  • znajomość systemów PPOŻ

  • znajomość systemów Digital Signage

  • wiedza podstawowa z zakresu projektowania sieci komputerowych

  • doświadczenie w kontakcie z klientem

To oferujemy

  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)

  • bardzo duże możliwości rozwoju i awansu w strukturach

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • praca w trybie zadaniowym

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 28 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Przewiń do profilu firmy

To praca dla Ciebie, jeżeli:

  • chętnie pracujesz w zespole

  • poszukujesz nieszablonowych rozwiązań

  • wykazujesz się zaangażowaniem i profesjonalizmem w działaniu

  • Pragniesz pracy przy ciekawych, innowacyjnych projektach - gwarantujemy :)

  • Potrzebujesz dynamicznego środowiska i zmiennego otoczenia - zapewniamy :)

  • Jesteś proaktywny i chcesz korzystać ze swojej sprawczości - doceniamy :)

  • Chcesz pracować z największymi - obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy punktów :)

  • Pasjonujesz się nowoczesnymi technologiami - mamy ;)

  • Dążysz do nieustannego poszerzania swojej wiedzy - wspieramy :)

  • Marzysz by wdrażać swoje inicjatywy - my także!