Logo Pracuj.pl

Koordynator Techniczny działu hvac

Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór, koordynacja i wsparcie podległego zespołu techników
  • Bieżąca realizacja postanowień kontraktów z podległych obiektów
  • Nadzór i realizacja przeglądów prewencyjnych dot. systemów hvac w budynkach podległych
  • Nadzór nad przeglądami obiektów wynikających z umowy oraz przeglądami urządzeń i sprzętu wynikającymi z dokumentacji techniczno – ruchowej
  • Reagowanie w sytuacjach awaryjnych i bieżące usuwanie zgłoszonych usterek
  • Opracowywanie i realizacja harmonogramów przeglądów instalacji hvac
  • Przeprowadzenie dokumentacji związanej z obsługą budynków w tym korespondencja z serwisem hvac, firmami zewnętrznymi i klientami
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych i materiałów oraz sporządzanie zamówień na materiały usługi niezbędne do prawidłowego funkcjonowania obiektu
  • Pozyskiwanie i realizacja prac dodatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP Gr 1 E do 1 kV (posiadanie wyższych uprawnień będzie dodatkowym atutem)
  • Uprawnienia fgaz personalny mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji nieruchomości, min. 2 lata
  • Dobra znajomość obsługi komputera: Windows, MS Office
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Dobre warunki w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w wymiarze 1 etatu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień.

Koordynator Techniczny działu hvac, Warszawa