Oferta pracy

Koordynator Techniczny (Facility Management)

Grupa GPECO firmie

Grupa GPEC

Biała 1B

Gdańsk

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych
KOORDYNATOR TECHNICZNY
(FACILITY MANAGEMENT)

Twoje zadania:

  • współpraca z operatorami / administratorami trójmiejskich kompleksów sportowych, biurowych i hotelowych w zakresie świadczonej usługi FM
  • zarządzanie pracą koordynatorów obiektów i zespołów techników w zakresie realizacji zadań
  • nadzorowanie usług technicznych, monitorowanie realizacji planów i harmonogramów prac
  • współtworzenie ofert i nadawanie kierunków rozwoju usługi FM
  • doradztwo techniczne
  • tworzenie raportów oraz analiz techniczno-ekonomicznych

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku jako kierownik / koordynator zespołu technicznego (branży Facility Management – dodatkowy atut)
  • wyższego wykształcenia technicznego
  • uprawnień SEP grupa 1 i 2 „E” i „D”
  • umiejętności sprawnego podejmowania decyzji i realizowania zadań
  • otwartości na różne tematy i dynamiczne tempo pracy
  • dobrego planowania i organizacji pracy swojej i zespołu
  • umiejętności komunikacji i współpracy w różnorodnym otoczeniu biznesowym

Oferujemy:

  • możliwość pracy na prestiżowych i nowoczesnych obiektach
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • ciekawe zadania i różnorodny zespół
  • wyższy wymiar urlopu o 4 dni urlop względem zapisów z kodeksu pracy
  • indywidualnie dobrane możliwości rozwoju
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w projektach międzyobszarowych
  • opiekę medyczną
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 24.04.2021r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne