Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Techniczny / Kierownik Obiektu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATALIAN POLAND zatrudniająca 3 000 pracowników jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie multiserwisu od ponad 70 lat. Działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na zarządzaniu obiektami i obsłudze recepcji, utrzymaniu czystości, żywieniu zbiorowym, serwisie multitechnicznym, utrzymaniu terenów zielonych oraz ochronie.

    Do DZIAŁU UTRZYMANIA TECHNICZNEGO dla naszego prestiżowego Klienta poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:
    KOORDYNATOR TECHNICZNY/ KIEROWNIK OBIEKTU
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA

    • nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu
    • nadzór nad dokumentacją techniczną nieruchomości
    • planowanie harmonogramów przeglądów
    • nadzór i kontrola nad pracami konserwacyjnymi i naprawczymi
    • nadzór nad kosztami i budżetem
    • zarządzanie oraz organizacja pracy zespołu techników
    • przygotowywanie raportów oraz codzienny kontakt z klientem

    OCZEKUJEMY

    • wykształcenie wyższe techniczne – elektryka, automatyka, zarządzanie i pokrewne
    • uprawnienia SEP minimum gr.1 do 20 kV oraz grupa D , inne nile widziane
    • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników
    • doświadczenia w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych
    • dobrej znajomości obsługi komputera: MS Office, AutoCAD mile widziany
    • znajomości i umiejętności obsługi systemów: HVAC, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i innych
    • komunikatywności oraz doskonałej organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników

    OFERUJEMY

    • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • możliwość rozwoju i szkoleń
    • niezbędne narzędzia pracy
    • opiekę medyczną
    www.atalian.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).