Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Techniczny

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    Impel Tech Solution Sp. z o.o. s.k – technologiczna spółka Obszaru Biznesowego Industrial Services, integrująca usługi optymalizacji procesowej, automatyki procesów wspierających produkcję, optymalizacji energetycznej, skanowania 3D, paszportyzacji, digitalizacji i inne, poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Kraków

    Zadania na oferowanym stanowisku:

    • Przyjmowanie zleceń naprawy, konserwacji i przekazywanie ich do realizacji do serwisów mobilnych własnych i zewnętrznych;
    • Przygotowywanie drobnych ofert dla klientów z zakresu ogólnobudowlanego na podstawie ofert podwykonawczych;
    • Kompletowanie dokumentacji w zakresie zleceń serwisowych - opisywanie dokumentów oraz rozliczanie zleceń;
    • Praca w systemie SAP w zakresie zleceń serwisowych.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
    • Zdolności interpersonalne;
    • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, w tym szczególnie programu Excel;
    • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu remontowo-budowlanego i napraw typu „złota rączka”;
    • Umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy w zespole.

    Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

    • Rozwój w dużej organizacji oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego;
    • Umowę o pracę;
    • Pracę biurową od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00;
    • Stałe i stabilne zatrudnienie po okresie próbnym;
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego, programu MultiSport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.