Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator techniczny/ Manager obiektu (k/m) w Polsce

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Saller jest dobrze prosperującym, kierowanym przez właścicieli przedsiębiorstwem z branży nieruchomości handlowych, koncentrującym swoją działalność na realizacji projektów/wynajmie, udzielaniu zleceń na budowę, kontroli i zarządzaniu nieruchomościami oraz zarządzaniu centrami handlowymi na własnych nieruchomościach handlowych. Razem z ponad 300 pracownikami w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych najemców handlowych oraz pracowników oraz zostaliśmy odznaczeni jako Top Company. Jesteśmy przedsiębiorstwem bez rozbudowanej hierarchii charakteryzującym się szybkimi procesami decyzyjnymi i kooperacyjnym stylem kierowania. Grupa Saller wyróżnia się ciągłym rozwojem firmy i profesjonalizmem.

    Koordynator techniczny/Manager obiektu (k/m)
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Techniczna kontrola nieruchomości komercyjnych w Polsce (Standalones, parki i centra handlowe)
    • Kontrola instalacji technicznych
    • Organizacja/ kontrola bieżącego technicznego utrzymania obiektu i dokumentacji
    • Zbieranie ofert, przygotowywanie materiałów do przetargu na przebudowę naszych nieruchomości komercyjnych
    • Budowanie długofalowych kontaktów z kontrahentami
    • Współpraca z naszymi najemcami
    • Raportowanie dot. zużycia energii do centrali firmy
    • Kontrola i zwalnianie faktur

    Wymagania:

    • Ukończone wyższe studia techniczne w zakresie Facility Management/ Property Management, budownictwa lub równorzędne
    • Mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe
    • Doświadczenie w zarządzaniu energią i w kotaktach z klientami
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Samodzielność, odpowiedzialność, zorientowanie na sukces
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B
    • Dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excela

    Oferujemy:

    • Gruntowne wdrożenie do pracy oraz szkolenia w centrali firmy w Niemczech
    • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej w międzynarodowym przedsiębiorstwie
    • Stałe wyzwania zawodowe
    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników
    • Pakiet medyczny i karta Multisport po okresie próbnym
    • Nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy

    Prześlij Twoją aplikację poprzez przycisk APLIKUJ,  www.saller-bau.com lub wyślij do nas Twoje CV i list motywacyjny z podaniem terminu, kiedy najwcześniej możesz podjąć pracę, a także jakiego oczekujesz wynagrodzenia (w PLN).

    S a l l e r
    Dział HR

    pytania: Pani Glowacka
    In der Buttergrube 9
    D-99428 Weimar-Legefeld
    Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 165