Oferta pracy

Koordynator techniczny obiektu

Antal Engineering & Operations O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Tarnowie poszukujemy kandydata na stanowisko

Obowiązki:

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie obiektów;
  • Przyjmowanie zgłoszeń awarii i ich rozwiązywanie na bieżąco;
  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne);
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności;
  • Planowanie i nadzorowanie budżetu utrzymania budynków
  • Nadzór nad realizacją nowych inwestycji i remontów
  • Typowanie obiektów/urządzeń do zakupu/remontu oraz organizowanie przetargów
  • Uzgadnianie zmian zasad użytkowania z władzami oraz nadzór nad ich realizacją
  • Nadzorowanie prawidłowości i aktualności zezwoleń
  • Zamawianie niezbędnych usług i sprzętów, koordynowanie pracy dostawców usług utrzymania obiektów dla zapewnienia ciągłości pracy
  • Tworzenie programów doraźnych/sezonowych dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania obiektów (zabezpieczanie przed zimą, przed upałami itp.)
  • Przygotowanie materiałów i danych do planów, sprawozdań, raportów itp.
  • Organizacja pracy własnej oraz zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane o profilu budowlanym lub pokrewnym
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Współpraca z podwykonawcami zleconych prac (praktyczny nadzór)
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, budowlaną i eksploatacyjną budynków
  • Znajomość MS Office, AutoCAD, gromadzenie i analiza zgłoszeń, wydawanie rekomendacji do koniecznych prac
  • Ogólna znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację i czytanie dokumentacji branżowej
  • Uprawnienia SEP I, II, III gr. (nadzór i eksploatacja)
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji nastawionej na rozwój kompetencji pracowników i jednocześnie spełniającej najwyższe standardy
  • Ambitną pracę w zespole nastawionym na ciągłe doskonalenia
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji zawodowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy