Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Techniczny - Site Manager

Mecalux Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i zarządzanie pracą podległych zespołów na obiekcie,

  • Planowanie i kontrolowanie terminów realizacji zadań,

  • Planowanie dostaw,

  • Raportowanie postępu prac,

  • Organizowanie zaplecza budowy.

Nasze wymagania

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację,

  • Gotowość do pracy w delegacjach.

To oferujemy

  • Karierę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,

  • Pakiet niezbędnych szkoleń,

  • Idealną lokalizację blisko węzłów komunikacyjnych (DTŚ i DK88) i przystanku autobusowego.

  • Stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w obszarze logistyki magazynowej,

  • Telefon, komputer,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy składowania. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

• Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację ?

• Jesteś gotów do pracy w delegacjach?

• Pragniesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowym koncernie?

• Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem?

• Masz doświadczenie w branży budowlanej lub pokrewnej?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.