Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Techniczny

Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad obsługą techniczną nieruchomości, prowadzenie korespondencji z służbami technicznymi, firmami zewnętrznymi i klientami

  • Bieżąca analiza potrzeb klienta w zakresie realizowanych kontraktów

  • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników

  • Przygotowywanie raportów i budżetów

  • Nadzór nad serwisami utrzymania czystości i ochrony

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników

  • Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office)

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Prawo jazdy kat. B, (opcjonalnie)

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Znajomości programu AutoCAD

  • Znajomości przepisów prawa budowlanego, obsługi instalacji i urządzeń budynkowych

  • Umiejętności czytania dokumentacji powykonawczej branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej

To oferujemy

  • Dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w wymiarze 1 etatu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i rozwój zawodowy