Oferta pracy

Koordynator Techniczny w Dziale Zarządzania Obiektami

DL Invest Group PM S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji usterek, ich usuwanie zarówno siłami własnymi, jak również we współpracy z firmami zewnętrznymi, nadzór nad wykonanymi pracami;

  • Wizyty i nadzór nad powierzonymi Obiektami, w tym współdziałanie z konserwatorami i Opiekunami Obiektów, przeprowadzanie szkoleń technicznych, kontrola wykonywanych przez nich zadań;

  • Działania nadzorcze nad przeglądami i terminami przeglądów w oparciu o przygotowany harmonogram.

  • Przeglądy własne urządzeń i instalacji (jeśli przepisy i uprawnienia dopuszczają taką możliwość) – tygodniowe, miesięczne, półroczne, roczne.

  • Archiwizacja dokumentacji powykonawczej i przeglądowej.

  • Obsługa kluczowych systemów obiektu (SAP, centrale wentylacyjne).

  • Współdziałanie z konserwatorami i Opiekunami Obiektów, przeprowadzanie szkoleń technicznych

  • Udział w poszukiwaniu firm serwisowych, zawieranie umów, jak również rozliczanie zleceń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne, sanitarne, HVAC lub automatyka);

  • Doświadczenie min. 2 letnie na podobnym stanowisku;

  • Posiadanie stosowanych uprawnień;

  • Obsługa komputera (Windows, MS Office);

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, sumienność i dokładność w działaniach;

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Benefity pozapłacowe;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Współpracę przy bardzo ciekawych i zróżnicowanych projektach komercyjnych (handel, logistyka, biura);

  • Wieloletnią pracę w grupie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

DL Invest Group PM S.A wchodząca w skład grupy kapitałowej DL Invest Group, która od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2, w skład których wchodzą:

• centra handlowe

• centra biurowe

• centra logistyczne

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji w Dziale Budowlanym

Przewiń do profilu firmy