Oferta pracy

Koordynator Techniczny Wrocław

Sodexo Polska

  • Sucha 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Sucha 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległego zespołu oraz serwisów zewnętrznych

  • Tworzenie harmonogramów PPM i nadzór nad ich realizacja

  • Usuwanie bieżących usterek i awarii

  • Realizacja założonego planu finansowego

  • Bieżące raportowanie

  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej

  • Dbanie o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnień SEP gr. 1 i 2 (D+E), grupa 1 pow. 1 kv

  • Znajomości obsługi komputera-pakiet Microsoft Office

  • Znajomości i umiejętności obsługi systemów: HVAC, elektrycznych, wod-kan lub systemów bram przemysłowych

  • Doskonałej organizacji pracy

  • Doświadczenia w technicznej obsłudze nieruchomości

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w ramach prestiżowego kontraktu

  • Dynamiczną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwinięty system szkoleń

  • Umowę o pracę i dodatkowe świadczenia, m.in. opieka medyczna, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie