Oferta pracy

Koordynator Telefonicznego Działu Wsparcia Sprzedaży

Polenergia Fotowoltaika

5 0008 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu odpowiedzialnego za wsparcie sprzedaży za pomocą umawiania spotkań dla handlowców oraz udzielanie informacji o produkcie,

  • Wsparcie w codziennych zadaniach – planowanie i organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność na uzupełnianie kalendarza spotkaniami w wyznaczonym regionie Polski,

  • Motywowanie zespołu do osiągania założonych celów i realizacji zadań,

  • Monitorowanie i udoskonalanie jakości prowadzonych rozmów telefonicznych,

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy zespołu,

  • Komunikacja z klientem w przypadku sytuacji kryzysowych,

  • Doskonalenie umiejętności i warsztatu pracowników,

  • Cykliczne raportowanie do Managera Działu Wsparcia Sprzedaży oraz na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata,

  • Pracowałeś/aś w sprzedaży telefonicznej i wiesz, z czym to się je 😊,

  • Masz cechy przywódcze – wiesz, jak planować i organizować pracę innych,

  • Potrafisz jasno i zrozumiale komunikować innym czego od nich oczekujesz,

  • Potrafisz pracować pod presją czasu, a inicjatywa to Twoje drugie imię, Jesteś osobą wielozadaniową,

  • Świetnie budujesz relacje z pracownikami i klientami,

  • Znajomość branży OZE - mile widziana.

To oferujemy

  • Stabilne zarobki – podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,

  • Realny wpływ na budowanie niedawno otwartego działu,

  • Pracę pełną wyzwań, rozwój w strukturach firmy i możliwość awansu,

  • Możliwość wynajęcia samochodu na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Przewiń do profilu firmy