Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Testów / Tester Aplikacji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-06-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TimeFrame Software posiada silną pozycję na rynku informatycznym. Naszymi klientami są największe kancelarie prawne w Polsce, przedsiębiorstwa z sektorów: finansowo-ubezpieczeniowego, badań opinii, administracji publicznej, edukacji, mediów. Przy tworzeniu oprogramowania wykorzystujemy najnowsze technologie. Stawiamy na ludzi ambitnych i lubiących wyzwania w pracy.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    KOORDYNATOR TESTÓW / TESTER APLIKACJI
    Miejsce pracy: Kraków

    W zakres obowiązków na tym stanowisku wchodzi:

    • Planowanie, wykonywanie i dokumentowanie testów manualnych
    • Rejestrowanie znalezionych problemów/błędów w przeznaczonym do tego oprogramowaniu oraz ich dokumentacja - zgodnie ze zdefiniowanym procesem (w języku angielskim)
    • Przygotowanie, weryfikacja scenariuszy i przypadków testowych (w języku angielskim)
    • Proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość i efektywność procesu testowego
    • Tworzenie dokumentacji testowej
    • Analizowanie wymagań projektowych (proponowanie rozwiązań poprawiających jakoś testowanej aplikacji)
    • Współpracę z zespołami biznesowymi i developerskimi (język angielski)
    • Zarządzanie grupą testerów – zarządzanie procesem testowym

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Umiejętność tworzenia specyfikacji użytkownika i testowej
    • Umiejętność przygotowania scenariuszy i przypadków testowych
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
    • Doświadczenie w zarządzaniu procesem testowym, grupą testerów
    • Znajomość narzędzia do (m.in.) rejestracji znalezionych błędów, najlepiej JIRA
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dokładność i cierpliwość
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym (jest to projekt międzynarodowy, więc duża część komunikacji odbywa się w języku angielskim)
    • Dodatkowy atut: Certyfikat ISTQB

    Oferujemy:

    • Rozwój zawodowy pod okiem specjalistów
    • Pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach informatycznych
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w zgranym zespole
    • Elastyczne godziny pracy
    • Dopłata do karty MultiSport

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".