Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator testów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pramerica Życie TUiR SA należy do Prudential Financial, Inc. (PFI*), jednej z największych instytucji finansowych na świecie, z ponad 140-letnią historią. W Polsce oferujemy zindywidualizowane ubezpieczenia na życie dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą tytułu Najlepszy Pracodawca.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: TEST/02/2018

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie planów i harmonogramów testów systemowych,
    • przeprowadzanie testów funkcjonalnych i integracyjnych wdrażanych aplikacji w projektach biznesowych oraz w procesie poprawy błędów w aplikacjach,
    • przygotowywanie planów i udział w testach akceptacyjnych oraz koordynacja działań jednostek biznesowych biorących udział w testach,
    • opracowywanie raportów z wyników testów i postępie prac,
    • szkolenie użytkowników i udział w przygotowywaniu dokumentacji użytkownika,
    • wsparcie w tworzeniu i udoskonalaniu procesu testowania aplikacji, rekomendacja rozwiązań usprawniających pracę.

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne
    • podstawowa znajomość języka zapytań SQL,
    • znajomość narzędzi wspierających testy – Jira w stopniu zaawansowanym, HP Quality Center,
    • podstawowa umiejętność tworzenia procesów biznesowych,
    • dodatkowym atutem będą znajomość aplikacji Enterprise Architect,
    • certyfikat ISTQB Foundation Level,
    • zaawansowana znajomość zagadnień modelowania systemów (UML),
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • skrupulatność i dokładność przy wykonywanych zadaniach,
    • zdolności analityczne, wykazywanie inicjatywy,
    • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • przyjazną atmosferę w pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
    • lokalizacja biura w centrum Warszawy,
    • możliwość pracy zdalnej dwa dni w miesiącu,
    • bogaty pakiet socjalny, m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dostęp do programu kafeteryjnego.

    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku.

    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 28.02.2018 r.

    Dopisz klauzulę, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją aplikację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Pramerica Życie TUiR SA z siedzibą w Warszawie 00-854, al. Jana Pawła II 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    * Prudential Financial, Inc., spółka zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych.nie jest powiązany w żaden sposób z Prudential plc, spółką zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.
    bottom