Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator - tłumacz

Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K

  • Hamburg, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracowników oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem

  • logistyczna opieka pracowników podczas pobytu za granicą

  • funkcja tłumacza w zakładzie u klienta

  • prowadzenie administracji

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność szybkiego reagowania na zmiany

  • wysokie zdolności organizacyjne

  • chęć częstych wyjazdów służbowych

  • komunikatywność

To oferujemy

  • atrakcyjne zatrudnienie na warunkach niemieckich

  • samochód firmowy i darmowe mieszkanie

  • możliwość przeprowadzki i stałego pobytu w Niemczech

Jesteśmy Kirsch – międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy num. KRAZ 12275. Nasz zespół to profesjonaliści z Polski i Niemiec, którzy lubią dzielić się tym, w czym każdy jest najlepszy. Na rynku jesteśmy od 15 lat. Działamy w branży spożywczej, przemysłowej oraz logistyce. Jesteśmy aktywni na terenie całych Niemiec. Historię naszej firmy tworzą pracownicy, bo Kirsch to przede wszystkim ludzie.

Jesteśmy grupą indywidualistów - dlatego nie mamy problemu z indywidualnym podejściem do każdego pracownika i partnera biznesowego. Łączą i inspirują nas wspólne wartości – uczciwość, przejrzyste zasady oraz odpowiedzialne podejście do każdego pracownika, projektu i klienta. Nasz fundament to doświadczenie – wiemy co robimy, mamy wypracowane sprawdzone standardy działania – przy tym nie boimy się szukać nowych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowała Cię oferta pracy? Zadzwoń:

  • +48 77 446 24 01