Oferta pracy

Koordynator tłumaczeń

Meden - Inmed Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy tłumaczy w firmie,

  • koordynacja procesu nadsyłanych materiałów do tłumaczeń i ich weryfikacji,

  • tłumaczenia językowe (j. angielski – j. polski, j. polski – j. angielski),

  • współpraca z innymi działami w firmie,

  • nadzór nad sprawnym przebiegiem projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe: filologia angielska, translatoryka),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość terminologii medycznej),

  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Word,

  • dokładność i dbałość o szczegóły,

  • pozytywne podejście do rozwiązywania problemów,

  • chęć nauki i samodoskonalenia się,

  • nastawienie na pracę zespołową i umiejętność udzielania informacji zwrotnych,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w rodzinnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość indywidualnej pracy rozwojowej z coachem,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet opieki medycznej po okresie próbnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników