Oferta pracy

Koordynator transportu

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie przesyłek na terenie Polski i za granicą

  • Kontakt z firmami transportowymi i przewoźnikami

  • Koordynacja odpraw celnych import/export

  • Kontrola i optymalizacja kosztów transportu

  • Organizowanie pilnych, dodatkowych przesyłek

  • Przyjmowanie i reklamacji transportowych

  • Weryfikacja poprawności rozliczeń należności firm transportowych

  • Monitorowanie i nadzór nad platnościami dla firm transportowych

  • Dbałość o rzetelność prowadzonej dokumentacji

  • Ścisła współpraca z działami obsługi klienta, finanse i produkcja

  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramem dostaw i wysyłek

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży transportowej z przewoźnikami międzynarodowymi

  • Obsługa komputera – bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excell

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność podejmowania decyzji i zdolności organizacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Możliwości nauki i rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.

SUZOHAPP jest światowym liderem w produkcji i dystrybucji produktów związanych z grami, rozrywką i zakładami sportowymi. Obsługując operatorów i producentów OEM od ponad 60 lat, SUZOHAPP oferuje szeroką gamę komponentów dostępnych do natychmiastowej dystrybucji i opracowywania niestandardowych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy