Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Transportu

LINK Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie grupą pojazdów i kierowców

  • planowanie i optymalizowanie ruchu pojazdów

  • dbanie o jakość i terminowość dostaw

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z kierowcami

  • obsługa systemu informatycznego oraz telematycznego

Nasze wymagania

  • zamiłowanie do dynamicznej pracy i pełnej kontaktów z ludźmi

  • umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania

  • zdolność podejmowania szybkich decyzji

  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • dyspozycyjność

  • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

  • zapraszamy do współpracy także osoby bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego oraz osoby, które chcą się przekwalifikować

Mile widziane

  • podstawowa wiedza w zakresie organizacji transportu międzynarodowego

  • znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców oraz topografii Europy

To oferujemy

  • perspektywiczną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • możliwość podniesienia własnych kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • szkolenie wprowadzające do pracy

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

LINK Sp. z o.o.

Szukasz pracy w której rozwój ludzi w branży TSL idzie w parze z niepowtarzalną atmosferą, poznaj bliżej LINK Sp. z o.o. Na rynku obecni jesteśmy od 31 lat, tworzymy międzynarodowe środowisko specjalistów ds. transportu i logistyki. Ciągle poszukujemy nowych talentów, więc jeżeli chcesz pracować w LINK to:

Wykorzystaj szansę i zgłoś swoją kandydaturę!

Przewiń do profilu firmy