Oferta pracy

Koordynator/ Koordynatorka Transportu

Grupa FIEGE Polska

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie, akceptacja oraz potwierdzanie planów transportowych,

  • nadzór nad rejestrem i weryfikacją danych w systemie transportowym,

  • kontakt i koordynacja współpracy z przewoźnikami i ich podwykonawcami oraz z Działem Transportu po stronie Klienta,

  • koordynacja i weryfikacja niezgodności dotyczących realizacji planu transportowego,

  • kontrola i dostosowywanie czasu TPT, CPT i TCPT w systemie,

  • szukanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja istniejących procesów,

  • ścisła współpraca z przedstawicielami innych działów i jednostek FIEGE.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne: transport, logistyka,

  • doświadczenie (min. 2 lata) na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętności analityczne i planistyczne,

  • umiejętność obsługi systemów transportowych oraz biegła obsługa narzędzi Microsoft Office,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pracę wśród otwartych i kreatywnych osób,

  • możliwość nauki i rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju FIEGE),

  • pakiet benefitów pracowniczych, m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków,

  • kartę sportową lub kartę podarunkową – wybierasz Ty, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

WITAJ W FIEGE!

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. Z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki m.in.: Pirelli, Opel, Nestle, LG, Sephora i Deichmann. FIEGE zatrudnia na całym świecie ponad 13 000 osób.

CO NAS ŁĄCZY Z ZALANDO?

Potrzeba pracy sporej grupy osób, aby modne ubrania i dodatki trafiły do klientów największego w Europie sklepu internetowego Zalando, z którym FIEGE współpracuje od wielu lat. To między innymi dzięki naszej codziennej pracy Zalando gwarantuje ponad 19 milionom swoich klientów w Europie obsługę zamówień na najwyższym poziomie i przede wszystkim na czas!

Przewiń do profilu firmy