Oferta pracy

Koordynator Transportu

SuperDrob S.A.O firmie

SuperDrob S.A.

Armii Krajowej 80

Karczew

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Karczew

Główne zadania:

  • koordynowanie i obsługa operacyjna zleceń transportowych wewnątrz Spółki;
  • kompleksowa obsługa codziennej pracy kierowców;
  • kontrola kosztów oraz realizacja budżetu transportu;
  • koordynowanie procesów logistycznych;
  • współpraca z firmami spedytorskimi, agencjami i warsztatami naprawczymi pojazdów.

Wymagania:

  • wykształcenie preferowane wyższe (logistyka, transport) – minimum średnie;
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki i transportu;
  • znajomość zasad i przepisów regulujących czas pracy kierowców;
  • doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw/logistyki i budowania procesów logistycznych;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz duża samodzielność;
  • prawo jazdy kat B;
  • terminowość i dokładność w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet socjalny z kartą sportową włącznie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy