Oferta pracy

Koordynator transportu

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.

Składowa 1B

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

SUZOHAPP to międzynarodowa grupa, światowy lider w produkcji i dystrybucji urządzeń i systemów płatniczych. Posiada 37 biur na 5 kontynentach i zatrudnia ponad 1100 pracowników w 19 krajach. Rozwiązania SUZOHAPP obejmują systemy wypłat gotówki, przetwarzania i płatności oraz szeroką gamę technologii samoobsługowych.

Obecnie do naszego Centrum Produkcyjno-Serwisowego w Koninku pod Poznaniem, które jest jedynym zakładem produkcyjnym w Europie i głównym dostawcą oferty SUZOHAPP na świecie poszujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Koninko k/ Poznania

GŁÓWNE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Nadzorowanie przesyłek na terenie Polski i za granicą
  • Kontakt z firmami transportowymi i przewoźnikami
  • Kontrola i optymalizacja kosztów transportu
  • Organizowanie pilnych, dodatkowych przesyłek
  • Przyjmowanie i nadzorowanie reklamacji transportowych
  • Monitorowanie i nadzór nad platnościami dla firm transportowych
  • Dbałość o rzetelność prowadzonej dokumentacji
  • Ścisła współpraca z działami obsługi klienta, finansów i produkcji
  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramem dostaw i wysyłek

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w branży transportowej
  • Doświadczenie we współpracy z przewoźnikami międzynarodowymi
  • Obsługa komputera – bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność i chęć pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

KORZYŚCI Z PRACY U NAS

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Dofinansowanie karty Multisport Benefit
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Stabilne wynagrodzenie, praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku

... i wspaniali ludzie, z którymi chce się pracować

Jeżeli oferta jest dla Ciebie atrakcyjna i chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy prześlij swoje C.V. oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy