Oferta pracy

Koordynator Transportu Kurierskiego

DHL Parcel

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, organizowanie i codzienne monitorowanie aktywności kurierskich w zakresie doręczania i odbioru przesyłek,

  • Motywowanie i rozwijanie kurierów,

  • Przeprowadzanie regularnych jazd kontrolnych z podległymi pracownikami,

  • Terminowe rozliczanie kurierów oraz przeprowadzanie egzaminów praktycznych kurierów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Umiejętność kierowania i motywowania podległego zespołu,

  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej i innych,

  • Umiejętność podejmowania decyzji,

  • Doświadczenie w obsłudze Klientów oraz silna orientacja na Klienta,

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Coroczną podwyżkę (uzależnioną od wyników finansowych firmy i indywidualnej oceny rocznej)

  • Pakiet opieki medycznej lub ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • DHLowe szanse na rozwój:

  • w 2020 roku ok. 14 % Pracowników awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym oraz w ramach ścieżek karier

  • posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające Cię w planowaniu rozwoju

  • osoby z najwyższym potencjałem są włączane do Programu Talenty

  • ucz się języka angielskiego lub niemieckiego na platformie E-TUTOR na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dodatek świąteczny do 1250 zł brutto

  • wczasy pod gruszą do 850 zł brutto

  • zniżki na przesyłki DHL

  • konkursy dla Pracowników

  • nagrody jubileuszowe

  • prezenty z okazji narodzin dziecka

  • stypendia dla dzieci

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • program poleceń

  • inicjatywy dobroczynne