Oferta pracy

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Koordynator Transportu Kurierskiego

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Wirażowa 37, 02-158 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 12 lut 2021
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
top
50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy codziennie dają z siebie wszystko. Wierzymy, że to pasja, zaangażowanie, praca zespołowa i odpowiednie zarządzanie zespołami oraz procesami sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym bycie szefem polega na inspirowaniu innych do działania, dołącz do zespołu do DHL Express, jako:
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania, które na Ciebie czekają:
  • zarządzanie, organizowanie i codzienne monitorowanie aktywności kurierskich, w zakresie doręczania i odbioru przesyłek w swoich grupach kurierskich
  • przeprowadzanie regularnych weryfikacji jakości pracy kurierów na trasach
  • przeprowadzanie co miesięcznych ocen Service Partnerów
  • praca na wskaźnikach wydajnościowych oraz kosztowych
  • nadzór nad codziennymi operacjami AM i PM w warunkach magazynowych

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • dobrze planujesz i organizujesz pracę własną oraz innych
  • samodzielnie podejmujesz decyzje
  • masz doświadczenie w obsłudze Klientów i charakteryzuje Cię silna orientacja na Klienta
  • jesteś osobą komunikatywną i potrafisz współpracować w zespole
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (zaawansowany Excel)
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • masz wykształcenie minimum średnie
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (B1)

Mamy dla Ciebie

ikonaikonaikonaikona
Stabilne zatrudnienie
na umowę o pracę
Przyjazny
i zgrany zespół
Bogaty pakiet
benefitów
(m.in. karta MultiSport)
Wsparcie przełożonego
w każdej sytuacji
Międzynarodowy
program rozwojowy
Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki
 dla dzieci)
Dodatkowe
ubezpieczenie
na życie
Unikalny program
doceniania pracowników
bottom

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:

  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • przyjazny i zgrany zespół
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
  • międzynarodowy program rozwojowy
  • unikalny program doceniania pracowników
  • różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

Ogłoszenie archiwalne