Oferta pracy

Koordynator Transportu Morskiego

Purinova Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem w zakresie logistyki transportu morskiego;

  • zapewnienie, organizacja i nadzór nad środkami i procesem transportu morskiego w firmie;

  • nadzór nad terminową obsługą, kompletacją i archiwizacją dokumentacji: przewozowej, celnej, przyjęć i wydań;

  • koordynowanie dostaw kontenerowych do magazynów zewnętrznych za granicą;

  • prowadzenie bieżącej oceny dostawców oraz analiza rynku transportowego;

  • przygotowywanie raportów;

  • przygotowywanie procedur wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • znajomość przepisów INCO terms - wykorzystywane w codziennej pracy;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • prawo jazdy kat. B;

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,

  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,

  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,

  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,

  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,

  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Przewiń do profilu firmy