Oferta pracy

Koordynator transportu

Armatura Kraków

  • Nisko

    Nisko, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportu drogowego (kraj i eksport)

  • monitorowanie zleconych transportów zgodnie z harmonogramem

  • dbanie o jakość i terminowość odbiorów i dostaw

  • praca nad efektywnością kosztową (optymalizacja kosztów)

  • poszukiwanie i budowa relacji z przewoźnikami

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

  • sumienność, skrupulatność

  • umiejętność pracy z danymi operacyjnymi i ich analizy

  • dyspozycyjność

  • samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością awansu i rozwoju,

  • Dofinansowanie szkoleń i kształcenia zawodowego,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach i inne),

  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Armatura Kraków SA jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów.

Przewiń do profilu firmy