Logo Pracuj.pl

Koordynator Transportu - region północny

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie transportem drogowym gazów technicznych w butlach i cysternach w regionie
  • Nadzór na bezpieczeństwem transportu i utrzymaniem floty w sprawności
  • Planowanie dostępności kierowców oraz rozliczanie czasu pracy oraz stała współpraca z działem planowania transportu
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu kierowców
  • Prowadzenie spraw administracyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie transportu drogowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, doświadczenie w zarządzaniu kierowcami będzie plusem
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązania problemów, zdolności analityczne
  • Zdolności komunikacyjne, gotowość do prowadzenia spotkań w dużych grupach
  • Prawo jazdy i gotowość do podróżowania w regionie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, samochód slużbowy
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym małą kafeterię i opiekę medyczną w Luxmed
  • Dodatkowe ubezpieczenie i uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki
  • Przyjazną atmosferę pracy i rozwój wewnątrz firmy w wiodącej firmie na rynku gazów przemysłowych na świecie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.

Air Products od ponad 80 lat ułatwia życie konsumentom na całym świecie – poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Zatrudniamy około 19 000 pracowników i prowadzimy działalność w ponad 50 krajach, obsługując klientów z wielu branż, od sektora spożywczego, napojów po branżę medyczną, energetyczną i transportową. Dostarczamy unikalne portfolio gazów atmosferycznych i procesowych, sprzęt oraz świadczymy usługi.

Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, masz pasję i zaangażowanie, aby zrobić to dobrze, masz niekończącą się chęć do nauki, rozwoju i współpracy, przyjdź, odkryj, dbaj, odnoś sukcesy . . . i rozwijaj się w firmie Air Products!

W firmie Air Products pracujemy w środowisku, w którym różnorodność jest kluczowa, przynależność to nasz kultura, a każda Osoba wie, iż ma znaczenie i należy do niej.

Lokalizacja do ustalenia: Bydgoszcz lub Poznań lub Warszawa

Koordynator Transportu - region północny, Poznań