Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator usług porządkowych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku świadczącą kompleksowe usługi porządkowe na terenach obiektów użyteczności publicznej, zakładów opieki zdrowotnej, części wspólnych budynków wielorodzinnych itp. Świadczymy także usługi komunalne polegające na sprzątaniu ciągów pieszo rowerowych i przystanków komunikacji miejskiej a także usługi odśnieżania podczas „akcji zima”.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Wrocław
    KUP/2019

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową realizację kontraktów z zakresu usług porządkowych.

    Zakres zadań:

    • Sporządzanie harmonogramów pracy podległych pracowników oraz dostarczanie im narzędzi i środków niezbędnych do wykonywania powierzonych zadań;
    • Bezpośredni nadzór nad pracownikami wykonującym prace porządkowe;
    • Zamawianie i koordynacja dostaw środków czystości,
    • Nadzór nad sprawnością sprzętu czyszcząco-myjącego,
    • Opracowanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych,
    • Sporządzanie zestawień kosztów robocizny, materiałów, sprzętu,
    • Pozyskiwanie nowych kontraktów: przygotowywanie wycen, zatrudnianie nowych pracowników, dobór odpowiedniego sprzętu i materiałów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Doświadczenie min. 2 lata w realizacji usług porządkowych,
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • Znajomość pakietu Office,
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania,
    • Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność egzekwowania wyznaczonych celów,
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Wynagrodzenie od 3.500,00 zł brutto, adekwatnie do wykonywanej pracy i doświadczenia.
    Aplikacje prosimy wysłać za pomocą przycisku APLIKUJ.
    W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego:

    KB/2019

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."