Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator usług serwisowych

Sage Sp. z o.o.O firmie

  • Ciechanów

    Ciechanów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Pierwszymi zadaniami osoby w tej roli będzie:

• przygotowanie analizy i raportu otwarcia dla bieżącego portfela umów serwisowych (pod względem finansowym i jakościowym)

• rozpoczęcie budowy relacji z klientami posiadającymi umowy serwisowe

• współpraca z konsultantami i liderami zespołów realizującymi usługi w umowach serwisowych

• uruchomienie procesu renegocjacji zawartych umów serwisowych

• przejęcie koordynacji i stałego nadzoru nad realizacją i rozliczaniem umów serwisowych

• opracowanie i prezentacja programu rozwoju w obszarze umów serwisowych.

W dalszej kolejności osoba w tej roli będzie odpowiadała za:

• realizację przyjętego programu rozwoju w obszarze umów serwisowych

• utrzymywanie stałych relacji z klientami

• współpracę z konsultantami i liderami zespołów w celu promocji i usług profesjonalnych,

• dbanie o odpowiedni poziom obsługi oraz dostarczanie klientom określonych wartości

• samodzielną sprzedaż usług profesjonalnych aktualnym klientom

• planowanie, koordynowanie i realizację akcji takich jak seminaria, webinaria, warsztaty, itp.

Nasze wymagania

  • znajomości procesów wdrożeniowych i serwisowych w zakresie systemów ERP

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów

  • odpowiedzialności, sumienności i samodzielności

  • umiejętności efektywnego komunikowania się z wieloma klientami (zewn/wewn)

  • umiejętności badania potrzeb klienta

  • doświadczenia w szeroko pojętej sprzedaży, nastawienia na cele biznesowe

  • umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych, przygotowywania ofert i negocjacji

  • motywacji do zdobywania i poszerzania wiedzy

  • wysokiej kultury osobistej

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Symfonia/Symfonia ERP

  • podstawowa znajomość zasad zarządzania projektami

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w spółce o jasnej strategii i planach rozwoju

  • możliwości działania w inicjatywach skupionych wokół wolontariatu / CSR

  • dodatkowe benefity z okazji Świąt, Dnia Dziecka itp.

  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • szeroką gamę szkoleń oraz dedykowany pakiet szkoleniowy

  • dofinansowanie do nauki, studiów

  • usługi konsjerż

  • dofinansowanie do parkingu dla osób korzystających z biura w Warszawie

  • możliwość pracy zdalnej (home office) także po zakończeniu pandemii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

CV screening

2

full interview via MS Teams

3

feedback / offer