Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator usług specjalistycznych

HS MULTISERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planu/ grafiku usług specjalistycznych takich jak: prace porządkowe specjalistyczne w zakładach przemysłowych na terenie całego kraju, prace na wysokości, prace w strefach wybuchowych

  • kierowanie brygadami pracowników – w sumie 15-25 pracowników

  • stały kontakt z brygadzistami

  • reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy w kontaktach z klientem

  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych usług

  • odbiór wykonanych usług

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • udział w rekrutacji pracowników oraz szkolenie pracowników

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej, przemysłowej, energetycznej

  • prawo jazdy kat B

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem – minimum 2 lata

  • samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • dyspozycyjność – praca wyjazdowa (delegacje na terenie kraju)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rozwojową prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania

  • liczne szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

Jesteś osobą dynamiczną i pewną siebie? Dobrze się składa – poszukujemy osób na stanowisko

Koordynatora Działu Usług Specjalistycznych. Najcenniejsze dla nas będą: Twoje doświadczenie w branży usług porządkowych specjalistycznych, budowlanych, zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania ludźmi.

Praca wyjazdowa (delegacje) – teren całej Polski.

Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą na rynku od 1995 roku. Systematycznie od roku 2000 wzmacniamy swoją pozycję w segmencie usług dedykowanych dla przemysłu w zakresie specjalistycznych usług porządkowych. To co nas wyróżnia to kompleksowość świadczonych usług oraz wysoki standard wykonywanych zleceń, poparty licznymi referencjami. Nasza siła to wykwalifikowany personel, nowoczesny park maszynowy oraz bardzo dobre przygotowanie logistyczne do obsługi obiektów na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy