Koordynator usług sprzątających

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECO-PLAN S.A.

    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska:

    • nadzorowanie jakości pracy personelu sprzątającego, wyznaczanie zadań oraz kontrola realizacji prac
    • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem obiektami
    • rekrutacja pracowników
    • planowanie i rozliczanie czasu pracy tych pracowników
    • nadzór i racjonalne wykorzystanie budżetu przeznaczonego do realizacji danego zadania
    • utrzymywanie dobrych relacji z klientem

    Oczekiwania:

    • minimum średnie wykształcenie
    • prawo jazdy kat. B - własny samochód osobowy (oferujemy zwrot kosztów za paliwo)
    • doświadczenie w zarządzaniu usługami porządkowymi
    • umiejętność zarządzania pracą własną i zespołu pracowników
    • dyspozycyjność
    • znajomość MS Office
    • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.