Oferta pracy

Koordynator usługi technicznego utrzymania nieruchomości

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja zleceń

  • nadzorowanie terminowej realizacji prac wykonywanych przez podwykonawców oraz pracowników

  • rozliczanie działań

  • prowadzenie dokumentacji obsługi Klienta zgodnie z postanowieniami umowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne,

  • dobra obsługa komputera, pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)

  • komunikatywność, dokładność i poczucie odpowiedzialności

  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

  • sprawność organizacyjna i umiejętność zarządzania logistycznego

  • umiejętność współpracy w zespole

  • znajomość programu SAP lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z wymagającymi klientami będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dużej i rozwojowej organizacji

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna