Oferta pracy

Koordynator Utrzymania Ruchu - Automatyk

Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Shock Absorbers PlantO firmie

Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Shock Absorbers Plant

Michała Grażyńskiego 141

Bielsko-Biała

Międzynarodowa grupa Marelli projektuje i produkuje zaawansowane technologicznie systemy i komponenty dla branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 38.000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 6 zakładach w Polsce pracuje 3000 osób.

Obecnie dla naszego Zakładu Amortyzatorów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór nad codziennymi zadaniami, tworzenie harmonogramów interwencji w oparciu o główne przyczyny strat
  • Umiejętność programowania oraz obsługi sterowników Siemens
  • Pomoc w rozwiązywaniu awarii powiązanych z błędnym działaniem PLC
  • Tworzenie planów remontów maszyn, urządzeń, instalacji
  • Zarządzanie podległym personelem w przypadku awarii oraz zapewnienie właściwego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Aktywny udział w projektach usprawnieniowych i oszczędnościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku – min 3 lata
  • Umiejętność czytania schematów układów elektrycznych i elektronicznych
  • Wiedza w zakresie obsługi i programowania PLC
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunku wynagrodzenia
  • Możliwości awansu
  • Możliwości rozwoju kompetencji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy