Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator utrzymania ruchu - branża automotiv

PROMA POLANDO firmie

  • Żory

    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie cyklicznych przeglądów maszyn

  • Utrzymanie parku maszynowego i systemów produkcji w dobrym stanie technicznym

  • Analiza problemów występujących na maszynach i ścisła współpraca z działem jakości i produkcji

  • Ciągłe doskonalenie procesów

  • Planowanie, szkolenie, nadzorowanie i motywowanie pracowników utrzymania ruchu

  • Koordynowanie prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne

  • Zapewnienie skutecznego programu napraw i weryfikacja optymalizacji kosztów napraw

  • Monitorowanie stanu części zamiennych

  • Wdrażanie polityki i procedur bezpieczeństwa dla działu

Nasze wymagania

  • Znajomość układów elektrycznych, hydraulicznych i mechanicznych

  • Umiejętność interpretacji projektów, specyfikacji i schematów konstrukcyjnych

  • Znajomość systemów spawalniczych

  • Znajomość robota Comau C5G z zarządzaniem zgrzewaniem punktowym

  • Znajomość robotów Panasonic

  • Znajomość sterowników Siemens 300/1200/1500 PLC z HMI

  • Potrafi pracować w szybko zmieniającym się środowisku i wykonywać wiele zadań jednocześnie i efektywnie

  • Umiejętności organizacyjne i ustalanie priorytetów

  • Komunikatywna znajomość angielskiego/włoskiego

Miejsce wykonywania pracy do końca roku 2021- Tychy, od 2022- Żory strefa ekonomiczna