Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Utrzymania Ruchu

ROCKWOOL Polska

  • Cigacice (pow. zielonogórski)

    Cigacice (pow. zielonogórski), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie optymalnego działania maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze linii produkcyjnych,

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy wykonywanej przez zespół SUR,

  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych,

  • Wsparcie zespołu swoją wiedzą techniczną z zakresu funkcjonowania maszyn i procesu,

  • Zamawianie niezbędnych części zamiennych,

  • Współpraca z działem produkcji oraz serwisami (nadzór nad ich pracą).

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie mechaniczne,

  • Uprawnienia energetyczne E Grupy 1 do 1 kV (uprawnienia Grupy 2 i 3 będą dodatkowym atutem),

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej – najchętniej w dziale UR, ale chętnie porozmawiamy też z technologiem, koordynatorem procesu czy brygadzistą z techniczną wiedzą.

  • Praktyczną znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B (niezbędne).

  • Szukamy osoby samodzielnej, zdecydowanej i chętnie przejmującej odpowiedzialność za podległy obszar,

  • Ważna jest także łatwość nawiązywania kontaktów, ponieważ koordynator często współpracuje z pracownikami innych działów oraz firmami zewnętrznymi,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),

  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,

  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,

  • Pracę w oparciu o standardy Lean i 5 S.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Darmowy dojazd do pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Informacja zwrotna

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy