Oferta pracy

Koordynator Utrzymania Ruchu

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.O firmie

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.

Zachodnia 7

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Działania mające na celu zapewnienie poprawnej, ciągłej pracy robotów i urządzeń

  • Realizacja przeglądów okresowch, niezbędnych napraw i modyfikacji

  • prowadzenie diagnoz i usprawnień urządzeń

  • Przygotowanie oraz wdrażanie programów robotów dla nowych projektów

  • Identyfikacja potencjalnych zagrożeń w ciagłości produkcji wynikających z niesprawności urządzeń peryferyjnych oraz opracowanie planów działań prewencyjnych

  • Aktualizacja oprogramowania w PLC

  • Nadzorowanie dokumentacji technicznych oraz tworzenie instrukcji UR dla obszaru

  • Definiowanie i zatwierdzanie specyfikacji na części i podzespoły do modernizacji urzadzeń

  • Aarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, techniczne z zakresu automatyki, elektrotechniki, elektromechaniki, robotyki

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku koordynatora

  • Znajomości zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku (mile widziane)

  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w tym słownictwa technicznego

  • Uprawnienia energetyczne SEP grupy I do 1kV

  • Umiejętność programowego diagnozowania pracy maszyn i urządzeń

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych i logicznych

  • Umiejętność myślenia analitycznego oraz pracy pod presją czasu

To oferujemy

TRZYNASTKA

Wiemy, jak ważna jest motywacja w codziennej pracy, dlatego jako jedna z nielicznych firm naszym pracownikom oferujemy coroczną nagrodę motywacyjną w postaci trzynastego wynagrodzenia.

PRACOWNICZY PROGRAM EMERYTALNY

Nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. PPE to forma zorganizowanego, grupowego, systematycznego oszczędzania, która pozwoli w przyszłości uzyskać wyższą emeryturę.

ORAZ INNE BENEFITY...

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • trzynaste wynagrodzenie

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja na stanowisko

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

4

Informacja zwrotna

Simoldes Plasticos to firma rodzinna, której założycielem jest Antonio Rodrigues.

Początek działalności przypada na lata sześćdziesiąte, właśnie wtedy powstała fabryka produkująca formy wtryskowe, natomiast już w latach osiemdziesiątych w Portugalii powstały pierwsze zakłady zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy