Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Utrzymania Ruchu (k/m)

Trenkwalder

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy, sprawności działania i utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji,

  • tworzenie planów konserwacji, przeglądów, remontów parku maszynowego i środków transportu wewnętrznego,

  • planowanie potrzeb inwestycyjnych, udział we wdrożeniach nowych technologii oraz modernizacje istniejącej infrastruktury,

  • nadzór nad systemem automatyki przemysłowej,

  • prowadzenie gospodarki części zamiennych, planowanie napraw i zakupów,

  • koordynowanie pracy i nadzór nad podległym zespołem,

  • dbanie o przestrzeganie BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – np. mechanika, budowa i eksploatacja maszyn, automatyka, elektryka,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych, diagnozowaniu i usuwaniu awarii,

  • sprawność w czytaniu oraz tworzeniu dokumentacji technicznej,

  • aktualne uprawnienia SEP eksploatacyjnych lub dozorowych,

  • dobra znajomość Excela,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych, samodzielność i skuteczność w działaniu,

  • gotowość do podróży służbowych - wyjazdy do klientów, udział w wydarzeniach branżowych.

To oferujemy

  • stabilną pracę na samodzielnym stanowisku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,

  • odpowiednie narzędzia pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (premie miesięczne),

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karty podarunkowe na święta.

  • miejsce pracy: Tczew.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy