Oferta pracy

Koordynator utrzymania ruchu

EWA Krotoszyn S.A.O firmie

EWA Krotoszyn S.A.

Zamkowy Folwark 9

Krotoszyn

firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizująca się w produkcji
suplementów diety, wyrobów cukierniczych i farmaceutycznych

poszukuje kandydata na stanowisko
Koordynatora utrzymania ruchu

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń oraz instalacji.

Obowiązki:

  • koordynowanie pracy działu w zakresie utrzymania ruchu,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników poprzez efektywne wykorzystanie ich czasu pracy,
  • planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji,
  • współpraca z dostawcami maszyn, części oraz firmami serwisowymi,
  • rozwiązywanie problemów technicznych i wprowadzanie udoskonaleń,
  • dokumentowanie wykonanych prac zgodnie z wymaganiami obowiązujących procedur i instrukcji,
  • tworzenie dokumentacji jakościowej maszyn, urządzeń i instalacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe, kierunki: automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera,
  • umiejętności analizy problemów technicznych i czytania dokumentacji technicznej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • posiadanie uprawnień energetycznych Grupa I i II będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności planowania oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie z tradycją i o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ponadto: system szkoleń rozwijających kompetencje, pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje proszę składać przez serwis pracuj.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy