Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Utrzymania Ruchu

Bunge Polska Sp. z o.o

  • Kruszwica

    Kruszwica, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, wdrażanie i monitorowanie systemów opartych na niezawodności

  • Optymalizacja sprzętu zgodnie ze standardową procedurą, podniesienie wydajności i jakości produktu, zapewnienie osiągnięcia wszystkich kluczowych wskaźników wydajności (KPI)

  • Zarządzanie, szkolenie oraz rozwój Zespołu ds. Niezawodności

  • Tworzenie oraz realizacja planów krótko- i dalekosiężnych, aby zapewnić ciągłą doskonałość operacyjną wyposażenia zakładu

  • Zarządzanie strategią wymiany sprzętu jako wkład w rozwój zakładu

  • Zarządzanie wdrażaniem usprawnień oraz projektów odtworzeniowych CAPEX

  • Korzystanie z systemów takich jak SAP / CMMS, w celu optymalizacji ogólnej efektywności sprzętu, w tym osiągnięcie trwałych / niskich kosztów utrzymania

  • Analiza głównych przyczyn źródłowych awarii (lub zwiększonego zużycia maszyn i urządzeń) w celu poprawy MTBF

  • Zarządzanie i wdrażanie programów kontroli opartych na programach inspekcyjnych takich jak kontrola bieżąca, smarowanie, kontrola wibracji etc.

  • Prowadzenie analiz niezawodności urządzeń w celu określenia krytycznych części zamiennych

  • Wskazane stanowisko jest częścią regionalnego zespołu niezawodności z siedzibą w Zakładzie w Kruszwicy. Osoba realizująca wskazane zadania raportuje do Kierownika Działu Technicznego w Zakładzie w Kruszwicy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w międzynarodowej firmie przemysłowej – preferowane są branże spożywcze, chemiczne i farmaceutyczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych – najlepiej ze specjalizacją w zakresie inżynierii mechanicznej, elektrycznej lub automatyki

  • Znajomość koncepcji prewencyjnej i predykcyjnej konserwacji

  • Znajomość języka angielskiego – poziom zaawansowany

  • Zaawansowana znajomość Excela

  • Pasja w definiowaniu strategii oraz jej wdrażaniu, gdzie ocena ryzyka będzie Twoją drugą naturą

  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z naszymi klientami wewnętrznymi

  • Możliwości kontaktu w nagłych wypadkach

  • Umiejętności analityczne, strategiczne i rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajomość SAP i/lub skomputeryzowanego systemu zarządzania utrzymaniem ruchu (CMMS)

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się fabryce

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

  • Dostęp do szkoleń branżowych

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Aktualnie poszukujemy Koordynatora ds. Utrzymania Ruchu odpowiedzialnego za opracowywanie planów i strategii oraz realizacji działań Utrzymania Ruchu związanych z konserwacją zapobiegawczą, naprawczą oraz proaktywną.

Koordynator odpowiada za planowanie oraz zarządzanie aktywnościami Zespołu Utrzymania Ruchu związanymi ze wszystkimi planowanymi przestojami.

Co Twój przyszły przełożony mówi o tym stanowisku?

Stanowisko Koordynatora jest złożone i obejmuje szeroki wachlarz aktywności w przestrzeni Zakładu. Jest dedykowane dla kogoś z solidnym doświadczeniem w dziedzinie niezawodności oraz Utrzymania Ruchu. Daje możliwość wpływu na podnoszenie efektywności biznesu i pozwala a wręcz wymusza podążanie z postępem technicznym – będąc w kontakcie z naszym międzynarodowym zespołem Utrzymania Ruchu w całej Europie. Jednocześnie Bunge koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i efektywności technicznej.

Jeśli chcesz mieć pozytywny wpływ na rozwój firmy poprzez redukcję nieplanowanych przestojów i prewencję, to jest rola dla Ciebie!

Bunge to światowy lider w pozyskiwaniu, przetwarzaniu i dostarczaniu produktów i składników nasion oleistych i zbóż. Założona w 1818 r. rozległa sieć Bunge wspiera rozwijający się świat, tworząc zrównoważone produkty i możliwości dla ponad 70 000 rolników i konsumentów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy