Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator utrzymania ruchu

Plati Polska Sp. z o.o.

  • Miłosna 30A, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Miłosna 30A

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • rozdzielanie i nadzorowania pracy wyznaczonej grupy pracowników

  • kontrolowanie jakości pracy wykonywanej przez wyznaczoną grupę pracowników

  • kontrolowania pracy maszyn i urządzeń

  • nadzorowania przestrzegania przepisów BHP na wyznaczonym obszarze

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn

  • usuwanie awarii

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn

  • przeprowadzanie remontów

  • kontrola eksploatacji urządzeń

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych , mechanicznych

  • uprawnienia elektryczne do 1 kV

  • uprawnienia do montażu urządzeń do 1kV

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Interesującą pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

  • Paczki świąteczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet szkoleń

  • Program emerytalny PPK

  • Elastyczny czas pracy

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do kolonii i obozów

Plati Polska sp. z o.o. w Kwidzynie - producent wiązek, przewodów oraz wyposażenia elektrycznego.

www.plati.it/plati-poland/

Przewiń do profilu firmy