Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator utrzymania ruchu

Solvera Gawel Tehnology S.AO firmie

  • Łąka (pow. rzeszowski)

    Łąka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn, urządzeń.

  • Planowanie i koordynacja niezbędnych prac, w tym napraw i modernizacji.

  • Nadzorowanie prewencyjnych przeglądów, remontów maszyn.

  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn.

  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakresie BHP.

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i rozwiązywanie problemów technicznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków.

  • Umiejętności myślenia analitycznego i planowania.

  • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność prowadzenia projektów.

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Umiejętność wykonywania rysunków w SolidWorks

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Motywacyjne wynagrodzenie,

  • Miłą i przyjazną atmosferę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Ścieżkę rozwoju i szkoleń,