Logo Pracuj.pl

Koordynator Utrzymania Ruchu

Media ExpertO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń oraz instalacji w budynku, a także na terenie należącym do obiektu
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • zastępowanie Kierownika DUR podczas jego nieobecności
  • wspieranie projektów inwestycyjnych i wprowadzanie usprawnień
  • zarządzanie magazynem części zamiennych
  • zarządzanie pracą Działu Utrzymania Ruchu w magazynach
  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania infrastruktury magazynowej z automatyką
  • nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji związanej z techniczną infrastrukturą magazynową (wózki, regały, antresola, automatyka, etc.)
  • współpraca z kierownikami zmian działu produkcji w obszarze komunikacji awarii i napraw
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • nadzór nad pracami firm zewnętrznych zajmujących się m.in. naprawami, konserwacją infrastruktury technicznej
  • poszukiwanie dostawców materiałów, negocjowanie cen

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej
  • uprawnień SEP do 15 KV D+E
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • efektywnego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
  • mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych kat. IP (wolnobieżne, przewoźne)

To oferujemy

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas
  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy
  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych
  • wydłużone przerwy w czasie pracy
  • pracę na 1 zmianę
  • obiady za złotówkę
  • szkolenie wstępne, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • obiad za 1 zł
  • darmowy transport
  • premie specjalne
  • strefa relaksu
  • wydłużone przerwy
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Lider to ktoś, kto zna drogę, idzie drogą i pokazuje drogę (John Maxwell). Lepiej byśmy tego nie ujęli. Zgadzasz się? Jesteś liderem? Chcesz być Koordynatorem?

Koordynator Utrzymania Ruchu, Łódź