Oferta pracy

Koordynator Utrzymania Ruchu

Media Expert

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń oraz instalacji w budynku, a także na terenie należącym do obiektu

  • przestrzeganie przepisów BHP

  • zastępowanie Kierownika DUR podczas jego nieobecności

  • wspieranie projektów inwestycyjnych i wprowadzanie usprawnień

  • zarządzanie magazynem części zamiennych

  • zarządzanie pracą Działu Utrzymania Ruchu w magazynach

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania infrastruktury magazynowej z automatyką

  • nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji związanej z techniczną infrastrukturą magazynową (wózki, regały, antresola, automatyka, etc.)

  • współpraca z kierownikami zmian działu produkcji w obszarze komunikacji awarii i napraw

  • aktualizacja dokumentacji technicznej

  • nadzór nad pracami firm zewnętrznych zajmujących się m.in. naprawami, konserwacją infrastruktury technicznej

  • poszukiwanie dostawców materiałów, negocjowanie cen

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej

  • uprawnień SEP do 15 KV D+E

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • efektywnego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy

  • mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych kat. IP (wolnobieżne, przewoźne)

To oferujemy

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas

  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy

  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych

  • wydłużone przerwy w czasie pracy

  • pracę na 1 zmianę

  • obiady za złotówkę

  • szkolenie wstępne, bo liczą się chęci

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • obiad za 1 zł

  • darmowy transport

  • premie specjalne

  • strefa relaksu

  • wydłużone przerwy

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Przewiń do profilu firmy

Lider to ktoś, kto zna drogę, idzie drogą i pokazuje drogę (John Maxwell). Lepiej byśmy tego nie ujęli. Zgadzasz się? Jesteś liderem? Chcesz być Koordynatorem?